שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי ביובית שאיבות איתן צפרירי
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית בירושלים

 
 
 

שירותי ביובית בירושלים

 
ביובית היא משאית שעליה מתקינים מיכל קיבול ייעודי למי שופכין, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה. בעזרת הציוד והמשאית ניתן לבצע שורה ארוכה של פעולות שקשורות לתפעול תקלות, פתיחת סתימות ותחזוקה שוטפת של קווי ביוב. כמו כן, הביובית זמינה בכל רחבי הארץ עבור קהל יעד מגוון.
 

הזמנת הביובית

 

תושבי ירושלים והסביבה לא צריכים להמתין זמן רב להזמנת ביובית. הם יכולים להזמין ביובית בירושלים על סמך המלצות של חברים, קרובים ובני משפחה ולהתאים את אופי השירות לדרישות שלהם. בחלק מהשכונות בירושלים יש תשתית ביוב ישנה ולכן התפקיד של ביובית הוא בין היתר לסייע בעבודות תחזוקה.

 


איך זה עובד?

ביובית מופעלת על ידי קבלני ביוב מוסמכים עם רישיון מתאימה לנהיגה על רכב כבד. היא מוזמנת ברחבי הארץ בעיקר על מנת לבצע את הפעולות הבאות:
 
א. פתיחת סתימות ביוב – טכניקת השאיבה של ביובית מדמה את שאיבת הביוב הרגילה של הפומפה, אך בעוצמה הרבה יותר גבוהה. הביובית מסוגלת ליצור ואקום באמצעות יניקה ולשאוב את מי השופכין יחד עם הגורם שגרם לסתימה. כתוצאה מכך נדרשת מעורבות של ביובית במקומות שונים בארץ בהתאם למצב תשתית הביוב ואופי השימוש.

ב. שאיבת בורות שומן – ביובית מוזמנת גם לאזורים בארץ שבהם יש מפעלים עם ריכוז גבוה של בורות שומן. בעזרתה ניתן לשאוב בורות שומן בקרבת מפעלים או מחסנים ולהבטיח את הפעילות התקינה של התשתית.

ג. שאיבת בורות דלק – עוד תפקיד חשוב של ביובית ברמה הארצית הוא לסייע בשאיבת בורות דלק. את השאיבה מבצעים לא רק בתחנות דלק, אלא גם במקומות שבהם נעשה שימוש בסוגים שונים של דלקים.

ד. שאיבת בורות רקב – הזמנת ביובית חשובה עבור הסביבה הפרטית, העסקית והציבורית כי היא מסייעת לשאוב בורות רקב. לאחר שאיבת בורות הרקב מתבצע פינוי של השפכים לאתרי הטמנה מורשים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

בעזרת ביובית בירושלים ניתן לנקות את קווי הביוב, לצמצם משמעותית את הסיכוי לסתימות ולשפר את איכות החיים של התושבים בשכונות העיר השונות.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס