שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי ביובית שאיבות איתן צפרירי
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית במרכז

 
 
 

איזור המרכז ובעיקר גוש דן, תל אביב והערים מסביב נחשב למבוקש ביותר בארץ. כתוצאה מכך ישנו עומס עצום על תשתיות הביוב של האיזור. מדי יום מגיעים לאיזור המרכז מאות אלפי מבקרים, אנשי עסקים, תיירים ועוד. אליהם יש להוסיף קהל מגוון של דיירים מקומיים המשתמשים במערכת באופן קבוע ולעיתים גם ללא ביצוע פעולות תחזוקה תקופתיות. התוצאה היא תדירות גבוהה מאוד של סתימות המחייבות הזמנת שירותי ביובית.

חברתנו מספקת שירותי ביובית במרכז:
תל אביב, רמת גן, הרצליה, ראשון לציון, חולון, פתח תקווה, גבעתיים, בני ברק וכל אזור גוש דן.

 
 

ביובית במרכז - היבטים חשובים

 

צפיפות – איזור המרכז צפוף משמעותית מהפריפריה בדרום או בצפון. ביובית המגיעה אל האיזור חייבת להתנהל בעדינות ותוך זיהוי הצרכים הקיימים ותנאי השטח.

זמינותסתימות בביוב מחמירות במהירות ועלולות לנטרל את כל תשתית האינסטלציה של איזור המרכז. הזמינות של שירותי ביובית באזור היא פקטור חיוני בהתמודדות מוצלחת עם התופעות הללו.

היצע – על אף כמות התושבים הגדולה, אין היצע רחב של חברות המתמחות במתן שירותי ביובית במרכז. 

 
 
 
ביובית במרכז
 
 
 

בתל אביב

 
תשתית הביוב בתל אביב היא בין הישנות ביותר בארץ. עובדה זו אינה פוגעת בביקוש למגורים בעיר הגדולה, אולם ללא ספק יש לה השלכות חמורות על הציבור הרחב. ראשית, תשתית ביוב שאינה מצליחה לעמוד בעומס עלולה לעלות על גדותיה וכך לייצר נזקים בלתי הפיכים. ביוב סתום מביא לריחות לא נעימים, פוגע באיכות החיים ומושך מזיקים, חרקים ומכרסמים. שנית, התפקיד של ביוב הוא לעזור בפינוי השפכים העירוניים לאתרי הטמנה מורשים. תשתית ישנה של ביוב אינה מצליחה לבצע את התפקיד הזה ולכן היא נחשבת מטרד סביבתי.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם תשתית הביוב הבעייתית של תל אביב היא באמצעות הזמנת קבלן ביוב מיומן. קבלן כזה מחזיק בצי כלים מגוון והוא יכול לספק שירותי ביובית בתל אביב בתוך דקות ספורות. 
 

מלבד לקוחות פרטיים ובעלי בתים המזמינים שירותי ביובית כאשר התשתית בשכונה יוצרת בעיות, גם עיריית תל אביב מכירה היטב בחשיבות של קבלן ביוב. חברות המתמחות בביוב עוזרות לעיריית תל אביב לשמור על איכות הסביבה, לבצע עבודות מורכבות תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות וגם לפנות את הפסולת במהירות וביעילות.

 
 
ביובית בתל אביב
 
 
 
ביובית 24/7
חייגו

072-3251026
 
 
 

ברמת גן

 

רוב האנשים מבינים את המשמעות של שירותי ביובית רק במצבי חירום. כאשר מתרחשות הצפות בערים, הנטייה הטבעית היא לפנות אל קבלני ביוב המכירים את האיזור ויודעים למצוא פתרון יעיל. דוגמא טובה לכך ניתן לראות באיזורים צפופים כמו רמת גן. לשירותי ביובית ברמת גן יש ערך מוסף שאי אפשר לראות בערים אחרות גדולות אחרות:

הקרבה לתל אביב וגוש דן – המיקום הייחודי של רמת גן גורם לה להיות צפופה ועמוסה. הקרבה לתל אביב וגוש דן לא עוזרת לתושבי רמת גן הזקוקים לשירותי ביובית, והיא אף עלולה להקשות עליהם למצוא פתרונות לשעת חירום.

שילוב בין משרדים ובתים – רמת גן היא אחת הערים המבוקשות בארץ מבחינת השכרת משרדים ודירות. השילוב בין לקוחות במגזר הפרטי והעסקי מעמיד עבור קבלני ביוב רף גבוה מאוד של ציפיות.

תחרות בין נותני שירות – יש היצע רחב של קבלני ביוב באיזור רמת גן. מצד שני, כל קבלן ביוב עובד בצורה שונה ולכן רצוי לתת אמון רק באיש מקצוע מנוסה, מיומן וותיק. 

 

הזמנת ביובית

 
לקוח המעוניין לפתוח סתימה בביוב, חברה פרטית או עירייה מקומית חייבים להקפיד על הזמנת שירותי ביובית ברמה גבוהה. בשלב הראשון כדאי לקבל המלצות על חברות העוסקות בתחום וליצור קשר טלפוני על מנת לשמוע הצעת מחיר. בשלב השני יש לתאם את העבודה מול החברה ולעקוב אחר התוצאות לאורך זמן.
 

אנחנו בחברת שאיבות איתן צפרירי עוסקים במתן פתרונות מתקדמים עבור כל נושאי שירותי הביוב. ההתמחות שלנו היא בטיפול בצרכים של לקוחות עסקיים ופרטיים גם באיזור המרכז. בואו ליהנות מליווי מלא לכל אורך תהליך פתיחת הסתימה, מהתייעצות עם אנשי מקצוע ומשירות ברמה הגבוהה ביותר. השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם נציגינו ונעמוד לרשותכם בהקדם. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס