שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי ביובית שאיבות איתן צפרירי
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית – שימושים עיקריים

 
ביובית - שימושים עיקריים
 
 
ביובית הינה מכשיר המותקן על גבי משאית מיוחדת, ובה שני מרכיבים עיקריים: משאבה חזקה ומיכל איסוף. כאשר אתם זקוקים לשירותי ביובית אל תהססו לקרוא לחברת שאיבות איתן צפרירי, ותהנו מהשירותים הבאים:

  • הגעה במהירות, לכל מקום בארץ - 24 שעות ביממה
  • אנשי מקצוע המומחים בתחום השאיבות והאינסטלציה
  • אישור לטיפול בחומרים מזהמים על ידי המשרד לאיכות הסביבה
  • פינוי הפסולת לאתרים מורשים בלבד
 

מתי צריך שירותי ביובית

 
שירותי ביובית נדרשים כאשר יש סתימה בצנרת הביוב כתוצאה מגורמים שונים. לעיתים מדובר בהצטברות  חומרים שונים בצנרת, או בפסולת שנתקעה באסלת הבית וכדומה. כדי לפתוח את הסתימה נעזרים בביובית כאשר אין אפשרות לפתוח אותה בעזרת ציוד ידני. השימוש בביובית  נעשה בכמה מקרים עיקריים:

 
ביובית - שימושים עיקריים
 

מגוון שימושים

 
שחרור סתימות על ידי לחץ מים – שירות ביובית זה ניתן על ידי הזרמת מים בלחץ גדול שמשחרר את הסתימה ללא צורך בשאיבת הצנרת כלל. צורה זו הינה מאד יעילה, והיא פותחת את כל דרכי הצינורות של מערכת הביוב בניגוד לפעולה נקודתית בלבד.

שאיבת ביוב – כדי לעשות שאיבת ביוב יש לדעת את נפח הכמות, ולפי זאת להזמין את גודל הביובית. במקומות פרטיים מספיק מיכל בינוני לקליטת השפכים ואילו במקומות ציבוריים או מסחריים גדולים יהיה צורך במיכל גדול לקליטת חומרים אלה.

שירותי שאיבת בורות מסוגים שונים – ביובית מעניקה גם שירותי שאיבת בורות מסוגים שונים כגון: בורות שמן, סיד, בורות ספיגה וכדומה, וכן שאיבת מקלטים ומרתפים, חניונים תת קרקעיים וכדומה. את כל השפכים מעבירים לאתרים מורשים בלבד על מנת לעשות טיהור ומחזור של המים לצרכים שונים.


חשוב לזכור, כי שירותי ביובית יש לקבל אך ורק על ידי חברות המורשות לעבוד עם חומרים מזהמים, ושיש להן רישיון להובלתם לאתרי פינוי מורשים בלבד.

חברת שאיבות איתן צפרירי מעניקה את כל השירותים הללו בכל רחבי בארץ ולכל תקלה שיש לכם במערכת הביוב. אם זיהיתם בעיה במערכת הביוב פנו אלינו בטלפון או צרו קשר באתר כבר עכשיו ללא המתנות או עיכובים מיותרים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס