שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משאיב ביוב
 
 
 
 
 
 
 

משאית ביוב

 
 
באופן מפתיע, כיום, במאה ה- 21, עדיין יש לא מעט מושבים שבהם אין תשתיות ביוב מסודרות ותת קרקעיות. לכן, כדי לפתור את בעיית הביוב, הפתרון המשמש את תושבי הכפרים, הקיבוצים והכפרים  הוא בורות ספיגה שנמצאים ליד כל בית ובית. כאשר הבור מתמלא, באה משאית ביוב (או כפי שהיא מכונה בקיצור – ביובית), ששואבת את הפסולת, על מנת לשמור על תנאי היגיינה גבוהים, וכדי שהריח החריף לא יתפשט בכל היישוב. 
 

מהי משאית ביוב?

משאית ביוב היא כלי רכב מיוחד המסייע לאינסטלטורים לפתור בעיות ביוב שונות: כאשר עליהם לפתוח סתימות בצינורות הביוב הענקיים שברחובות, או כאשר עליהם לשאוב מים מתוך בורות ספיגה או שומן. יש עליה הן משאבות המיועדות לשחרור סתימות או לשאיבת פסולת באמצעות הפעלת ואקום חזק והן משאבות המבוססות על הפעלת לחץ מים גבוה.

מהו בור ספיגה? 

בעוד שאת הזבל שבני האדם מייצרים באופן טבעי, ניתן להשליך לפח האשפה או לשלוח למחזור, מי השפכים שאמורים להגיע לביוב, דורשים פתרון אחר. לכן, הם פשוט מתנקזים ונאגרים בבורות ספיגה מיוחדים. אל הבורות האלה מחברים צינורות מהשירותים, מהכיורים ומהמקלחות, אשר מובילים את כל נוזלי הביוב היישר אל תוך הבורות. בכל פעם שהבורות עומדים לעלות על גדותיהם, צריך לקרוא למשאית ביוב שתשאב את כל הנוזלים שנאגרו בבור מאז הפעם האחרונה שרוקן.
 
 

מדוע יישובים חקלאים זקוקים למשאיות ביוב?

במקומות רבים בכל קצוות הארץ עוסקים בין השאר גם בתחום החקלאות. אין זה נדיר לראות במושב, בכפר או בקיבוץ משקים מטופחים הכוללים לולים, רפתות, אורוות ומבנים נוספים אחרים שנועדו לאחסן צאן ובקר. ביישובים שבהם תחום זה נפוץ, ואין תשתית ביוב מפותחת כמו בעיר, נהוג לקדוח בורות ספיגה ליד כל מבנה שכזה. כאשר בור הספיגה מתמלא במי שפכים או בכל פסולת אחרת, יש להזמין משאית ביוב.
 
 
 
משאית ביוב
 
 
 

הביקוש למשאיות ביוב עולה עם בוא החורף

למרות שהחורף הישראלי הוא קצר יחסית וכמעט בלתי מורגש, עבור תושבים שגרים בסמיכות לבורות ספיגה, מדובר בעונה בלתי נסבלת שנראית כאילו היא נמשכת לנצח. הסיבה לכך היא פשוטה: בכל פעם שיורד גשם וממלא את הבורות, הם מתמלאים במהרה וכל מי השפכים שנאגרו בהם נשפכים לרחובות היישוב, וריח מסריח של ביוב עולה לאוויר ומחרב את מצב רוחם של התושבים. לכן, הם צריכים בתדירות גבוהה יותר למהר ולהזמין משאית ביוב שתשאב עבורם את הבורות ותמנע את הנזקים התברואתיים שעלולים להיגרם.
 

שאיבות איתן צפרירי 

היא חברה המתמחה במתן פתרונות מתקדמים ביותר בתחום שירותי ביוב ופתרונות ביוב באמצעות ביובית, הן עבור לקוחות עסקיים והן עבור לקוחות פרטיים. ניתן להזמין את שירותינו לכל רחבי הארץ, בכל שעה (מלבד בשבתות ובחגים). צרו עמנו קשר בהקדם האפשרי, ואנו נשלח אליכם חיש מהר אינסטלטורים אדיבים, אמינים, מנוסים ומקצועיים, שתוך זמן קצר יפתרו לכם את הבעיה במהירות וביעילות. כל זאת במחירים הוגנים ואטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס