שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביובית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סתימות ביוב בדירה ובמרחב הציבורי

 
כאשר ישנה הצפה בבית בעקבות סתימה בביוב, ישנן כמה אפשרויות שעומדות בפנינו על מנת לפתור את הבעיה: פומפה, משחולת או חומר לפתיחת סתימות. לחילופין, ניתן לקרוא לשרברב. אבל לפעמים, כשהבעיה מורכבת יותר, צריך להזעיק אינסטלטור המספק שירותי ביובית. באילו מצבים זה קורה והאם יש דרך לחסוך את ההוצאה הזו? 
 
 
סתימות בביוב
 
 
 
פתיחת סתימות בביוב
 
 
 
פתיחת סתימות ביוב בדירה
 
 
 

סתימות ביוב בדירה

 
כל אחד מאיתנו שוכר/קונה דירה בשלב כלשהו בחייו. אבל גם אם תיכנסו לדירה שבה הצנרת במצב טוב, יש סיכוי לא רע שמדי פעם תתקלו בסתימות, אשר עלולות לגרום להצפה בכל הבית.
 
  • למה זה קורה? בגלל שאריות של מזון, שומנים וקליפות, מוצרים היגייניים וחפצים זרים שנזרקים לאסלה במקום לפח, שערות, חול ואבנים שנסחפו במהלך הזמן בצנרת וכו'. כל אלה עלולים לגרום לסתימה בכיור, במקלחת / באמבטיה ובשירותים.
 
  • איך מטפלים? במצב כזה תמיד ניתן לשפוך מים חמים, להפעיל ואקום באמצעות פומפה, להשתמש במשחולת, בחומר הפותח סתימות או לפרק את הצנרת החיצונית על מנת לנקות אותה. אם זה לא עוזר, או אם אתם מעוניינים לחסוך מכם את המאמץ, אפשר תמיד לקרוא לאינסטלטור אשר יאתר את הבעיה ויפתור אותה.
 
  • על מי מוטלת האחריות? אין מה לעשות, כשהסתימה היא בביתכם, הרי שהאחריות לטפל בנושא היא שלכם בלבד.
 
 
 

סתימת ביוב במרחב הציבורי

 
לפעמים הצנרת של החניון או של הרחוב נסתמת ואתם מגלים שהחניון, שביל הגישה או הרחוב שלכם מוצף.
 
  • למה זה קורה? אמנם צנרת הביוב רחבה יותר במרחב הציבורי, אבל גם כמות הלכלוך שעוברת דרכה היא עצומה ועלולה לגרום לסתימה משמעותית. כל מה שגורם לסתימה בבית, יכול להיגרר לצנרת של הרחוב ולסתום אותה, אך מעבר לכך, כל פיסת לכלוך שמושלכת ברחוב, מוצאת את דרכה אל הביוב. ככל שיש יותר לכלוך, כך עולה הסיכוי לסתימה.
 
  • איך מטפלים? הטיפול בסתימה מסוג זה דורש אמצעים אחרים מאלו שיש לכל אחד מאיתנו בבית. פתיחת סתימת ביוב ברחוב דורשת הזמנת אינסטלטור מקצועי, אשר מספק שירותי ביובית. הביובית היא רכב מיוחד שאליו מחוברות משאבות, שבאמצעותן ניתן להפעיל ואקום על המקום ולינוק את הגורם לסתימה. כמו כן, ניתן להשתמש בציוד ההסנקה של הביובית, כלומר – להתיז זרם מים בלחץ גבוה מאוד, שמאפשר את פתיחת הסתימה בביוב.
 
  • על מי מוטלת האחריות? אף על פי שכל הרחוב מריח באופן נוראי, והביוב עולה על גדותיו וגורם להצפה שמפריעה ומטרידה את כל הדיירים, לפעמים לוקח זמן מה עד שמטפלים בה, במיוחד במקומות שבהם אין ועד בית מאורגן. אם גם אצלכם אין ועד בית ואין מי שמוכן לאסוף כספים מהדיירים על מנת להזמין שרברב, תוכלו לפנות למוקד העירוני. עלות הטיפול תחולק בין הדיירים בתשלום הארנונה. הבעיה היא שזמן ההמתנה יכול להימשך עשרה ימים ואפילו יותר. כמו כן, תעודת האחריות תקפה לזמן קצרצר בלבד (כמה ימים בודדים). לכן, אם הבעיה לא נפתרה ותצטרכו שוב להיעזר בשירותיו של המוקד העירוני, תמשיכו לשלם ארנונה יקרה יותר.

    חסרונות אלה הינם משמעותיים. לכן, כדאי מאוד לעשות מאמץ, לארגן את השכנים ולפנות בכוחות עצמכם לאינסטלטור המספק שירות פתיחת סתימות ביוב באמצעות ביובית. לכן, כדאי מאוד לעשות מאמץ, לארגן את השכנים ולפנות בכוחות עצמכם לאינסטלטור המספק שירות פתיחת סתימות בביוב באמצעות ביובית.
 
 
 שאיבות איתן צפרירי היא חברה המספקת פתרונות מתקדמים ביותר בתחום שירותי ביוב והשאיבות עבור לקוחות עסקיים ופרטיים בכל רחבי הארץ. נשמח לעמוד לשירותכם.
 
פתיחת סתימה בביוב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס