שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טיפול בהצפות
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות בלחץ מים

 
 
אם ניסיתם כל שיטה אחרת ולא הצלחתם לפתוח את הביוב הסתום שלכם, אם כבר עמדתם להתייאש ולהשלים עם המצב, אם אתם חושבים שאין פתרון נוח ויעיל לסתימה שלכם, כדאי שתחשבו שוב! אנו בשאיבות איתן צפרירי מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן עם הכלים החדישים ביותר שמסוגלים לבצע פתיחת סתימות בלחץ מים במהירות ומיומנות רבה.
 

מדוע עדיפה פתיחת סתימות בלחץ מים על פני שיטות אחרות?

 

פתיחת סתימות בלחץ מים מתאפשרת בזכות מערכות לחץ מים מתקדמות, מערכות שאותן לא ניתן למצוא אצל כל אחד ואחת. לחץ המים האדיר מהווה כוח עוצמתי שיכול לחדור מבעד לסתימות קשות ולשחרר תקיעות של חלקי ביוב שסתמו צינור או מערכת ביוב שלמה. בנוסף ליכולת האדירה של מערכות לחץ מים לפתוח כמעט כל סתימה, המערכת יכולה לבצע ניקוי של שאריות הזבל והלכלוך תוך כדי פתיחת הסתימה עצמה. הניקוי מתבצע באמצעות אותו לחץ המים שפותח את הסתימה, ומאפשר הזרמה מהירה ויעילה של נוזלים דרך מערכת הביוב ללא שימוש בחומרים נוספים. בעוד ששיטות כימיות אחרות מסכנות את הביוב ואת המשתמשים בהן, פתיחת סתימות בלחץ מים מאפשרת שימוש באחד החומרים הבטוחים ביותר בעולם לביצוע מטלה מסוכנת ומורכבת של פתיחת סתימת ביוב.
 

באילו סוגי סתימות נוכל לטפל?

 
השימוש בביובית ושאיבת ביוב נעשה כאשר צנרת הביוב סתומה ועולה על גדותיה. חשוב להבין כי שאיבת ביוב איננה רק פעולה הקשורה לאינסטלציה אצלכם בבניין או בבית, אלא שמדובר בפעולה תברואתית ממדרגה ראשונה, שכן עליית הביוב על גדותיו מביאה עימה מזיקים רבים העלולים לגרום למחלות מסוכנות מאד ואף קטלניות. זו הסיבה שיש לקרוא לביובית ברגע שאתם מזהים סתימה בביוב ועליית מי הביוב על פני השטח.
 
פתיחת סתימות בלחץ מים
 

צרו קשר כבר עכשיו!

 

אל תמתינו שכל הרחוב יוצף! גם אם יש לכם חשד לסתימה, או סתימה קטנה שמצרה את היכולת של הביוב להעביר דרכו את כל השפכים שאמורים לעבור דרכו, כדאי לכם לא להתמהמה וליצור קשר עוד היום עם המומחים שלנו שיתאימו לכם את הפתרון המתאים ביותר לבעיה. אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 072-3251026 ולקבל את כל המידע שאתם צריכים לביצוע ההחלטה הנכונה.

 
במקרים של סתימות קשות בצנרת יש צורך בשירות פתיחת סתימות באמצעות ביובית.
התקשרו לאיתן שאיבות, מומחים לפתיחת סתימות באמצעות ביובית.

להזמנת שירות חייגו 072-3251026
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס