שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שאיבות שומן מבורות
 
 
 
 
 
 
 

שאיבות בורות שומן

 
 
שירות חשוב מאוד עבור מטבחים ציבוריים ומוסכים. במקומות הללו קיים שימוש תדיר במיוחד בשמן ולכן נוצרים מצבים שאין ברירה אלא לפנות לשאיבות שומן מבורות. במסעדות מבשלים הרבה מאוד, ובואו לא נשלה את עצמנו, רוב הבישול מתבצע באמצעות שמן עמוק, מה שמשאיר הרבה פסולת של שמן שצריך לטפל בה מדי תקופה. גם במוסכים, מבצעים הרבה טיפולים בהם מעורב שמן, מה שגורם להצטברויות גדולות של החומר הזה.
 

איך שואבים בורות שומן?

 
המכשיר שבאמצעותו אנו בחברת שאיבות איתן צפרירי מבצעים שאיבת בורות הוא הביובית. המדובר במכונה ממונעת (דמוי משאית) שעלות תחזוקתה גבוהה מאוד, אך יש משימות שרק היא יכולה לבצע. לביובית יש יכולת הזרקה ושאיבה גבוהה מאוד, מה שמאפשר לה לפתוח את כל סוגי סתימות ביוב במהירות מרבית והכי נקי שאפשר. עובדה זו הופכת אותה למכשיר המושלם עבור שאיבות שומן מבורות בפרט ושאיבת ביוב בכלל .
 

חשוב לדעת

 
אם אתם נתקלים במצב בו אתם זקוקים לביצוע שאיבות במסעדה או בכל עסק שבו יש שימוש בשומן תעשייתי חשוב שתדעו לא כל אדם פרטי עם ביובית יודע לעשות את העבודה של שאיבות שומן מבורות בצורה נקייה וטובה ולכן אל תחסכו ותפנו למקצוענים משום ששאיבות שומן מבורות היא לא עבודה לחובבנים שיכולים לגרום נזק לבור השאיבה, שבמקרה זה יכול לעלות לכם הרבה יותר כסף לתקן את בור השאיבה.

אנו בחברת 
שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי מתמחים בשאיבות מעל סוג ובעיקר בשומן מבורות, בחברתנו מעוסקים שרברבים מקצועיים בעלי תעודות הסמכה בתחום שיפתרו לכם את בעיות ההצפה במהירות וביעילות רבה מאוד.
 
שאיבת שומן מבורות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס