שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שאיבת ביוב
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת ביוב

 
מתבצעת במקרים בהם יש סתימה בשירותים. הסתימה יכולה להיגרם כתוצאה מדברים שנתקעו בתוך הצינורות, בדרך כלל זה נייר טואלט או מוצרי הגינה שונים. גורמי ההפרעה שאיבת ביוב יכולים להיות זרדים וענפים המגיעים למערכת הביוב מבחוץ או כל חפץ אחר. שאיבת ביוב זה עבודה לאינסטלטורים, אך היא צריכה להתבצע על ידי ביובית.
 

שאיבת ביוב בעזרת ביובית

 
ביובית זוהי אינה מכונה הזמינה לכל אינסטלטור העוסק בתחום. בדרך כלל רק החברות הגדולות והוותיקות יותר יכולות להרשות לעצמן להחזיק מכונה זו. יחד עם זאת, מחיר החזקתה של הביובית שווה כל שקל כי היא עושה את העבודה בתוך דקות בודדות בלבד. יכולת שאיבתה של הביובית גבוהה מאוד ומקצרת את זמן התהליך של שאיבת ביוב בהרבה וחוסכת לך הלקוח זמן ובעיקר כסף רב.

כשמזמינים ביובית צריך לתת לאינסטלטור את מלוא הפרטים על הבעיה שבגללה אתם מזמינים רצוי לתת לו את הסיבה המדויקת לסתימה, אם היא ידועה לכם כמובן משום שהיא תחסוך לכם ולאינסטלטור זמן רב בפתרונה וכמובן משאבים רבים לגלות את הבעיה ואת מקורה.
 

מה כדאי לברר לפני תחילת השאיבה?

 
הרבה פעמים אנשים יודעים בדיוק מה גרם לבעיה, כמו למשל חפץ שנפל לאסלה. ברגע שאיש המקצוע יקבל פרטים רלוונטיים למקרה, הוא יידע להתארגן לפתרון הבעיה בצורה טובה יותר אל תתביישו לומר לאינסלטור מה הבעיה שגרמה לסתימת הביוב בביתכם.

דבר חשוב נוסף שבו יש לעדכן את איש המקצוע זה האם יש מספיק מקום להכניס את המשאית. יש לזכור שמדובר במשאית גדולה שלא נכנסת לכל מקום ושלא בכל מקום מותר לה להיות. שאיבת ביוב היא לא דבר פשוט למרות שהתהליך הוא קצר יחסית, מי שאינו בעל מקצוע שמוסמך לכך יכול לבזבז לכם הרבה זמן והרבה כסף ואפילו לגרום לכם לנזקים נוספים.
 
שאיבת ביוב
 
הזמינו שירותי שאיבת ביוב מאיתן צפרירי עוד היום

ותהנו מעבודה מקצועית, מהירה ואדיבה

התקשרו: 072-3251026


 
שומרים על סביבה ירוקה
 
שאיבת ביוב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס