שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי ביובית שאיבות איתן צפרירי
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שחרור סתימות

 
 
 
זקוקים לביצוע שחרור סתימות? איתן שאיבות כאן בשבילכם לכל בעיה בביוב,
שחרור סתימות באמצעות ביובית 24/7
חייגו: 072-3251026
 

נסתם לכם הביוב ואתם לא יודעים מה לעשות? אתם במקום הנכון! שירותי השאיבות של איתן צפרירי מאפשרים לכם לקבל בדיוק את הפתרון הדרוש לכם - אנו מבצעים שחרור סתימות באמצעות שאיבה או באמצעות לחץ מים, בהתאם לסוג הסתימה ולאבחנה המקצועית של אנשי השירות שלנו שיגיעו אל מקום הסתימה לפי הזמנה.
 

שחרור סתימות - מה גורם לסתימות?

 
סתימות ביוב נגרמות כתוצאה מתחזוקה לא נכונה של מערכת הביוב, או מהצטברות של חפצים קשים או חומרים שאינם נוזליים במערכת הביוב. זה נכון שמערכת הביוב של מדינת ישראל היא מערכת חזקה יחסית למדינות אחרות (ישנן מדינות שבהן אפילו נייר טואלט פשוט יכול לסתום ביוב שלם), אך לעתים קורים מקרים שבהם הצטברות של שערות או של חומרי היגיינה אישיים יכולה לגרור סתימות ביוב.
 
שחרור סתימות
 

שחרור הסתימה באמצעות שאיבה

 
במקרים פשוטים של סתימות ביוב, ניתן לשחרר אותן באמצעות שאיבה פשוטה הנעשית על ידי מערכת ביובית. הביובית שואבת מהביוב הסתום את כל מה שנמצא בו, באמצעות מערכת שאיבה בלחץ גבוה שמסוגלת לפרק הצטברויות בעלות קושי קל ובינוני ולשאוב אותן אל תוך הביובית. במקרים של סתימות פשוטות, שחרור סתימות באמצעות שאיבה יהיה הפתרון הנכון והקל ביותר.

על מנת לשחרר סתימות ביוב קלות באמצעות שאיבה ושימוש במערכת ביובית, חשוב לזהות את מקור הסתימה בצורה מדויקת וקפדנית, מכיוון ששטח האחסון של הביובית מוגבל למיכלית המורכבת על גבי המשאית עצמה. על מנת לזהות במדויק את מקור הסתימה, יש צורך בעין מקצועית ובניסיון רב שנים, או באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שיכולים לבצע את הזיהוי ללא פתיחת הביוב עצמו.
 

שחרור הסתימה בלחץ מים

 
כאמור, סתימות נגרמות כתוצאה מהצטברות של שיערות, מוצרי היגיינה אישיים או לכלוך במוצקות שאיננה נוזלית. על מנת לבצע שחרור סתימות קשות, ניתן להשתמש בלחץ מים כבד. לחץ המים פוגע במקור הסתימה, ומשחרר את החלקים, החפצים והחומרים שהתגבשו יחדיו ויצרו את הסתימה כולה במערכת הביוב. השימוש בלחץ מים מתאפשר בזכות מיכון נכון ושימוש איכותי בידע מקצועי.

אל תחכו להחמרת המצב, צרו קשר כבר עכשיו, אנו זמינים בטלפון 072-3251026.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס