שירותי ביוב
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר שירותי ביוב - שאיבות איתן צפרירי!
 
 
ביצוע כל סוגי שאיבות: שאיבת ביוב , שאיבות שומן מבורות, פתיחת סתימות, שירותי ביובית והכל באמצעות ציוד מהמובילים בתחום
 
 
שימוש מתקדם במשאבות ביוב, ביובית ובמשאבות מים וסתימות ביוב 
 
24 שעות ביממה (לא כולל שבתות ובחגים)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי ביובית שאיבות איתן צפרירי
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי ביובית

 
 
 
סתימות, נזילות והצפות מהביוב הן בהחלט מאורע לא נעים. נזילות מהכיורים, סתימה במקלחת או הצפה בשירותים מצריכות מאיתנו להתמודד עם מראה לא אסתטי ועם ריחות לא נעימים. כאשר אנו מאתרים תקלה בביוב בבית או במשרד אנו מיד מזעיקים אינסטלטור, שכן הוא בעל המקצוע המיומן לטפל בבעיה. אולם מה קורה במקרים בהם הבעיה אינה נפתרת, או חוזרת על עצמה בשנית לאחר תקופה קצרה? ומה קורה כאשר הסתימה או ההצפה נעשית בקו ביוב ראשי באמצע כביש סואן, או ברחוב בשכונת המגורים? בדיוק בעבור תקלות אלו קיימים שירותי ביובית.
 

שירותי ביובית - איך זה עובד ?

 
ביובית היא למעשה משאית אשר על חלקה האחורי מונח מיכל שאיבה גדול. אל מיכל השאיבה מחוברים צינורו שאיבה גדולים, אשר יכולים לעמוד בלחצים גדולים של נוזלים העוברים דרכם. צוות המפעילים של משאית הביוב מחבר בכל פעם מתאם מסוג אחר, אשר הבחירה שלו נעשית על פי גודלו של פתח הביוב דרכו צריך להיכנס הצינור. משאית הביוב יכולה לפעול בשני אופנים:
 
  • בצורה הראשונה משאית הביוב מגיעה למקום התקלה כאשר המיכל שברשותה ריק. מפעילי הביובית מחברים את המתאם אשר מתאים לפתח הביוב הספציפי, ודוחפים את הצינור. כוח השאיבה של הצינור שואב את הפסולת ואת מי הביוב אל המיכל, וכך פותח את הסתימה.

  • בצורה השניה מגיעה משאית הביוב אל מקום הסתימה כאשר המיכל שלה מלא במים. צוות המפעילים דוחף את צינורות השאיבה אל הביוב, ומשפריץ מים בעוצמה חזקה אל הביוב. עצמת המים שוטפת את כל הפסולת, הענפים והעלים, אשר גרמו לסתימה לפתח הביוב הקרוב, וכך המים בביוב זורמים שוב בצורה תקינה.

 

מדוע חשוב להשתמש בשירותי ביובית?

 
באופן עקרוני, שירותי ביובית נועדו על מנת לפתוח סתימות חריפות בקווי ביוב מרכזיים ושכונתיים. בהתאם לייעוד של משאית הביוב, כך גם השימוש בה נעשה לרוב על ידי גורמים גדולים ומוכרים. למשל: בתי ספר, משרדי ממשלה, בתי חולים, רשויות מקומיות, עיריות ועוד. נוסף על כך, הביובית משמשת גם מפעלים שונים וקבלנים פרטיים, אשר למעשה זקוקים לשירותי ביובית על בסיס קבוע, ולכן במקום להזמין שירות בכל פעם מחדש, פשוט רוכשים אותה לשימושם.

השימוש במשאית הביוב חשוב ביותר, בעיקר כאשר מדובר בסתימות חמורות בקווי ביוב ראשיים. סתימות בביוב יכולות להביא להצפה של מי הביוב, ולגרום למפגע סביבתי חמור. ביוב אשר עולה על גדותיו יכול להביא עמו חולדות, ג'וקים ועכברים, כאשר אלו יכולים להביא עימם מחלות שונות. לכן, שמקרה בו מאותרת סתימה קשה או הצפה בביוב, מומלץ מאוד לקרוא לצוות מקצועי, על מנת לטפל בתופעה במהרה.

 

טיפול בסתימות קשות

 
שירותי ביובית הם הפתרון הטוב ביותר בעבור סתימות קשות בקווי ביוב ובצנרת מרכזית, כאשר משאית הביוב יכולה תוך זמן קצר לאתר את מקור הסתימה ולפתור את הבעיה.
 
 
 
 
 
שירותי ביובית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב פטיש  85115
טלפון רב קווי:  072-3251026, פקס: 9930515 - 08
 
 
 
 
שאיבות איתן צפרירי בגוגל פלוס